Лиценз UEFA "A" Добре дошли!

ТРЕНЬОРИ

С ВАЛИДЕН ЛИЦЕНЗ UEFA "A"
ИЗДАДЕН ОТ БЪЛГАРСКАТА ТРЕНЬОРСКА ШКОЛА ПО ФУТБОЛ


  • А
  • Б
  • В
  • Г
  • Д
  • Е
  • Ж
  • З
  • И
  • Й
  • К
  • Л
  • М
  • Н
  • О
  • П
  • Р
  • С
  • Т
  • У
  • Ф
  • Х
  • Ц
  • Ч
  • Ш
  • Щ
  • Ю
  • Я

АЛЕКСАНДЪР ДАМЕНЛИЕВ 30.06.2024

АНАТОЛИ ТОНОВ 30.06.2024

АНАТОНИ БАЧОВСКИ 30.06.2024

АНГЕЛ КАРАИВАНОВ 30.06.2022

АНГЕЛ РАНГЕЛОВ 30.06.2024

АНДОН БАКАЛОВ 30.06.2022

АНГЕЛ АНГЕЛОВ 30.06.2022

АНТОН КИРИЛОВ 31.12.2021

АНЖЕЛО КЮЧУКОВ 31.12.2023

АНТОН ПЕНЧИН 31.12.2021

АНТОН ДИМИТРОВ 30.06.2024

АТАНАС ДИМОВ 30.06.2022

АТАНАС ЧАКАЛОВ 31.12.2022

АТАНАС МАНУШЕВ 30.06.2024

АТАНАС СТОИЛОВ 30.06.2024

АЛЕКСАНДЪР ИВАНОВ 30.06.2024

АНТОН СПАСОВ 30.06.2024

АНГЕЛ СТОЙКОВ 31.12.2022

АТАНАС БОРНОСУЗОВ 30.06.2024

АЛЕКСАНДЪР ЙОРДАНОВ 30.06.2024

АЛЕКСАНДЪР АЛЕКСАНДРОВ 31.12.2021

АЛЕКСАНДЪР ТУНЧЕВ 31.12.2021

АНТОН БАЧЕВ 31.12.2021

АЛЕКСАНДЪР ГИЦОВ 31.12.2021

АНДРЕЙ АНДРЕЕВ 31.12.2021

АТАНАС РИБАРСКИ 31.12.2021

АЛЕКСАНДЪР ЦАРЕВСКИ 31.12.2022

АЛЕКСАНДЪР ЗАХАРИЕВ 31.12.2022

АЛЕКСАНДЪР КАПИТАНСКИ 31.12.2024

АТАНАС ВИДЕВ 31.12.2024

АЯН А. САДЪКОВ 31.12.2024

БОЙКО ДИМИТРОВ 30.06.2022

БОРИС КРЪСТЕВ 30.06.2024

БОТЬО БОТЕВ 30.06.2022

БОНЧО ГЕНЧЕВ 31.12.2021

БИСЕР ВЕЛКОВ 30.06.2024

БОЖИДАР КОСТАДИНОВ 30.06.2024

БОЙКО ЦВЕТКОВ 31.12.2021

БОРИСЛАВ КЬОСЕВ 30.06.2024

БОРИСЛАВ КАРАМАТЕВ 31.12.2021

БОРИСЛАВ Е. БОРИСОВ 30.06.2022

БИСЕР ЛЮБЕНОВ 31.12.2024

БЛАГОМИР МУРТИН 31.12.2024

ВАЛЕНТИН ПАУНОВ 30.06.2022

ВАЛЕНТИН ДИМОВ 30.06.2024

ВАЛЕРИ ВЕЛИЧКОВ 30.06.2024

ВАЛЕРИ НАЧКОВ 30.06.2022

ВАЛЕРИ АНГЕЛОВ 30.06.2024

ВАСИЛ ВАСИЛЕВ 30.06.2022

ВАСИЛ БАНОВ 31.12.2021

ВАСИЛ ДРАГОЛОВ 31.12.2021

ВЕСЕЛИН СЪРБАКОВ 31.12.2021

ВАСКО ПЕТРОВ 30.06.2022

ВЕЛИН КОСТАДИНОВ 31.12.2022

ВЕСЕЛИН АНГЕЛОВ 30.06.2024

ВЕСЕЛИН АНТОНОВ 30.06.2022

ВЛАДИСЛАВ ЯНУШ 31.12.2021

ВАСИЛ ПАВЛОВ 31.12.2022

ВАЛЕНТИН ЧАКЪРОВ 30.06.2022

ВЛАДИМИР ЧЕРНЕВ 30.06.2022

ВЕСЕЛИН ВЕЛИКОВ 30.06.2024

ВЕСЕЛИН ЯНЕВСКИ 30.06.2024

ВЕНЕЛИН ТРАЙКОВ 30.06.2024

ВЛАДИМИР ВЪЛЧЕВ 30.06.2024

ВЛАДКО ШАЛАМАНОВ 30.06.2024

ВИХЪР ДАНЧЕВ 31.12.2020

ВАСИЛ ИВАНСКИ 31.12.2021

ВЛАДИМИР СТОЯНОВ 31.12.2021

ВАЛЕНТИН КАРАГЬОЗОВ 30.06.2021

ВЛАДИМИР МАНЧЕВ 31.12.2021

ВЕНЦИСЛАВ КЕПОВ 31.12.2022

ВАЛЕНТИН ИВАНОВ 30.06.2024

ВЕНЕЛИН ТОВИРОВ 31.12.2020

ВАЛЕНТИН СТАНЧЕВ 30.06.2024

ВАЛЕНТИН ДИМОВ 30.06.2024

ВЕНЦИСЛАВ ГОЧЕВ 30.06.2024

ВАСИЛ ПЕТРОВ 31.12.2021

ВИКТОР МИХАЙЛОВ 31.12.2021

ВИКТОР Д. ДИМИТРОВ 31.12.2022

ВЛАДИМИР Д. ДИМИТРОВ 31.12.2022

ВАЛЕНТИН Н. КОЛЕВ 31.12.2022

ВЕСЕЛИН МИНЕВ 31.12.2022

ВАСИЛ ГЪРКОВ 31.12.2024

ВЕНЦИСЛАВ ИВАНОВ 31.12.2024

ВЕНЦИСЛАВ ЖЕЛЕВ 31.12.2024

ВЕСЕЛИН СИМЕОНОВ 31.12.2024

ВИХЪР ДАНЧЕВ 30.06.2024

ВАЛЕРИ СВИЛЕНОВ 31.12.2024

ВАСИЛ ЧЕРГОВ 31.12.2024

ВЕЛИЗАР ХРИСТОВ 31.12.2024

ВЕНЕЛИН ТОВИРОВ 30.06.2024

ВЛАДИСЛАВ ВУТОВ 30.06.2024

ГАНЧО ЕВТИМОВ 30.06.2024

ГЕОРГИ СЛАВОВ 30.06.2024

ГЕОРГИ КЕРКЕЛОВ 30.06.2024

ГЕОРГИ ПЕТРОВ 30.06.2024

ГЕОРГИ БОНЕВ 30.06.2024

ГЕОРГИ НЕДЕВСКИ 30.06.2024

ГЕОРГИ КЬОСЕВ 30.06.2024

ГОСПОДИН М. ГОСПОДИНОВ 30.06.2024

ГАЛИН ИВАНОВ 30.06.2024

ГЕОРГИ АНДОНОВ 31.12.2021

ГОСПОДИН Й. ГОСПОДИНОВ 31.12.2021

ГЕОРГИ ОНОВ 30.06.2024

ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ 31.12.2021

ГЕОРГИ К. ИВАНОВ 31.12.2022

ГЕОРГИ АНДОНОВ 31.12.2022

ГЕОРГИ СЪРМОВ 31.12.2022

ГЕОРГИ РУСЕВ 31.12.2022

ГЕОРГИ Д. НИКОЛОВ 31.12.2022

ГЕОРГИ КАЛОЯНОВ 31.12.2024

ДЕЯН ДЕЧЕВ 31.12.2021

ДИЛЯН ИВАНОВ 31.12.2021

ДИАН ПОПОВ 30.06.2024

ДИМИТЪР ВАСИЛЕВ 30.06.2024

ДИМИТЪР МЛАДЕНОВ 30.06.2021

ДИМИТЪР ДИМИТРОВ 30.06.2024

ДИМЧО БЕЛЯКОВ 30.06.2024

ДИМЧО МАРКОВ 30.06.2024

ДРАГОМИР ГРИГОРОВ 30.06.2022

ДИЯН КИРИЛОВ 30.06.2024

ДИАН ДОНЧЕВ 30.06.2024

ДИМИТЪР ПАНТЕВ 30.06.2024

ДИМИТЪР ТЕЛКИЙСКИ 31.12.2021

ДАНИЕЛ МОРАЛЕС 31.12.2021

ДИМИТЪР СТОЙЧЕВ 31.12.2022

ДИМЧО ДИМОВ 30.06.2024

ДИМИТЪР ИВАНКОВ 30.06.2024

ДИМИТЪР МУТАФОВ 31.12.2021

ДАНИЕЛ ДИМОВ 31.12.2021

ДИМИТЪР ДЕРМЕНДЖИЕВ 31.12.2021

ДАНАИЛ И. ЖЕЛЯЗКОВ 31.12.2022

ДАНАИЛ Г. ИВАНОВ 31.12.2022

ДАНИЕЛ ПЕЕВ 31.12.2022

ДАРКО САВИЧ 31.12.2022

ДИМИТЪР БЕРБАТОВ 31.12.2022

ДИМИТЪР АНДОНОВ 31.12.2024

ДАНИЕЛ ДИМИТРОВ 31.12.2024

ДИМИТЪР ИЛЕВ 31.12.2024

ЕМИЛ ДИМИТРОВ 31.12.2022

ЕМИЛ КЪРЦЕЛСКИ 30.06.2022

ЕМИЛ АСЕНОВ 30.06.2024

ЕНГИБАР ЕНГИБАРОВ 30.06.2024

ЕМИЛ АТАНАСОВ 31.12.2022

ЕМИЛ СПАСОВ 31.12.2022

ЕМИЛ АНГЕЛОВ 31.12.2021

ЕМИЛ МИНЧЕВ 31.12.2021

ЕМИЛ РУСАНОВ 31.12.2022

ЕМИЛИЯН ПЕТРОВ 30.06.2024

ЕМИЛ ПЕТКОВ 31.12.2021

ЕМИЛ И. ИВАНОВ 31.12.2022

ЕМИЛ ГЕОРГИЕВ 31.12.2024

ЕМИЛ ШАЛАМАНОВ 31.12.2024

ЖИВКО ЖЕЛЕВ 31.12.2021

ЖИВКО МИЛАНОВ 31.12.2022

ЖИВКО ПЪШЕВ 31.12.2024

ЗДРАВКО ЛАЗАРОВ 30.06.2024

ЗДРАВКО КОЛЕВ 31.12.2022

ЗАХАРИ СИРАКОВ 31.12.2022

ИВАН ЦВЕТАНОВ 30.06.2022

ИВАЙЛО КОТЕВ 30.06.2024

ИВАЙЛО ПЕТКОВ 30.06.2024

ИЛИЯН ПАМУКОВ 31.12.2021

ИВАЙЛО АСПАРУХОВ 31.12.2021

ИВАН ГАДЖЕВ 30.06.2024

ИВАН Л. ИВАНОВ 30.06.2022

ИВАН ТАНЧОВСКИ 30.06.2024

ИВАН КОЧЕВ 30.06.2024

ИВАН ХРИСТОВ 30.06.2022

ИВАН ДЮЛГЕРСКИ 30.06.2024

ИВАН ДИМИТРОВ 30.06.2024

ИВАЙЛО ДИМИТРОВ 30.06.2024

ИВАЙЛО ИВАНОВ 30.06.2024

ИВАЙЛО ПЕТКОВ 30.06.2024

ИВО ГРАДЕВ 30.06.2024

ИВАЙЛО СЕМЕРДЖИЕВ 30.06.2024

ИВАН РЕДОВСКИ 30.06.2024

ИГОР КУЛИШ 30.06.2024

ИВАН МАРИНОВ 30.06.2022

ИВО ТРЕНЧЕВ 31.12.2021

ИВАЙЛО ПАРГОВ 31.12.2021

ИЛИЯН СТОЯНОВ 31.12.2021

ИЛИЯ ВЕЛИЧКОВ 31.12.2022

ИВАЙЛО ГЕОРГИЕВ 30.06.2024

ИВАЙЛО ВАСИЛЕВ 30.06.2024

ИЛИЯН КИРЯКОВ 30.06.2022

ИВАН ИВАНОВ 30.06.2021

ИВАН ГЕШЕВ 31.12.2021

ИВЕЛИН ПЕТКОВ 31.12.2021

ИЛИЯ ХРИСТОВ 30.06.2024

ИВАН Л. СТОЙЧЕВ 30.06.2022

ИВАН ЦВЕТКОВ 31.12.2022

ИВАЙЛО СТАНЧЕВ 31.12.2024

ИВАЙЛО КИРИЛОВ 31.12.2024

ИВАН НИКОЛОВ 31.12.2024

ИЛИЯ ПЕНДОВ 31.12.2024

ИВАН Н. ИВАНОВ 31.12.2021

ИВАЙЛО ЗАХАРИЕВ 31.12.2024

ИВАН Ж. ИВАНОВ 31.12.2024

ИВАН Р. ДОНЧЕВ 31.12.2024

ЙОРДАН ПЕТКОВ 30.06.2022

ЙОРДАН ЮРУКОВ 30.06.2022

ЙОРДАН ВЪРБАНОВ 31.12.2022

ЙОРДАН МИНЕВ 31.12.2022

ЙОРДАН КИРИЛОВ 31.12.2024

КИРИЛ ВАНГЕЛОВ 30.06.2024

КАЛОЯН ЧАКЪРОВ 30.06.2024

КИРИЛ АНДОНОВ 30.06.2022

КОСТА КОСТОВ 30.06.2024

КРАСИМИР МАНОЛОВ 30.06.2024

КРАСИМИР БИСЛИМОВ 30.06.2024

КРАСИМИР ТРАЙКОВ 30.06.2022

КРАСИМИР СТОЕВ 30.06.2024

КРАСИМИР КОЕВ 30.06.2022

КРАСИМИР КОВАЧЕВ 30.06.2021

КИРИЛ Й. КИРИЛОВ 30.06.2024

КРИСТИЯН ЧОЛАКОВ 30.06.2024

КИРИЯКОС ГЕОРГИУ 30.06.2024

КРИСТИЯН ДОБРЕВ 30.06.2024

КРАСИМИР ЧОМАКОВ 30.06.2024

КОЛЬО КОЛЕВ 31.12.2021

КАЛОЯН Г. ГЕОРГИЕВ 30.06.2024

КИРИЛ РАБЧЕВ 31.12.2022

КОСТАДИН ВИДОЛОВ 30.06.2024

КРАСИМИР ПЕТРОВ 30.06.2024

КРУМ БИБИШКОВ 31.12.2021

КАМЕН СИМЕОНОВ 31.12.2021

КИРИЛ РАШЕВ 31.12.2021

КАЛОЯН В. ГЕОРГИЕВ 31.12.2021

КИРИЛ МЕТКОВ 31.12.2022

КОСТАДИН ХАЗУРОВ 31.12.2024

КРУМ ЛОВКОВ 31.12.2024

КАЛОЯН ГЕНОВ 31.12.2024

КОСТАДИН ДЖАМБАЗОВ 31.12.2024

КРАСИМИР Г. ТРАЙКОВ 30.06.2024

ЛЪЧЕЗАР ДОЙЧЕВ 30.06.2022

ЛАЗАР ТОНОЗЛИЕВ 31.12.2021

ЛЮБОМИР НИКОЛОВ 31.12.2021

ЛЮБОМИР ИЛИЕВ 31.12.2022

ЛЕВЕНТ АМРАМОВ 30.06.2022

ЛЮБОМИР ГРОЗДАНОВ 30.06.2024

ЛЮБОМИР БОЖАНКОВ 31.12.2021

ЛЪЧЕЗАР РУСЕВ 31.12.2022

ЛЪЧЕЗАР ДАФКОВ 31.12.2022

ЛЮБЕН ЛЮБЕНОВ 31.12.2024

ЛЮДМИЛ КИРОВ 30.06.2024

МАНОЛ ГЕОРГИЕВ 30.06.2024

МАРИН ГЪДЕВ 31.12.2021

МАЛИН ОРАЧЕВ 31.12.2021

МАРТИН ДОЙЧЕВ 30.06.2024

МИЛЧО СИРМОВ 30.06.2024

МИНЧО МИНЧЕВ 30.06.2022

МИТКО ДОБРЕВ 31.12.2021

МАРИЯН СТОЯНОВ 30.06.2024

МИРОСЛАВ МИНДЕВ 31.12.2021

МИРОСЛАВ КРАЛЕВ 31.12.2021

МАРЧО ДАФЧЕВ 31.12.2021

МОМЧИЛ ЧЕЛЕСТИНОВ 31.12.2021

МЕТОДИ ДЕЯНОВ 31.12.2022

МАРГАРИТ ДИМОВ 30.06.2024

МАРИН БАЙЧЕВ 30.06.2024

МАРТИН ДИМИТРОВ 30.06.2024

МИЛЕН СТОЯНОВ 30.06.2024

МИЛЕН ХРИСТОВ 30.06.2024

МИЛЕН ГАДЖЕВ 31.12.2021

МИХАИЛ ЦОКОВ 31.12.2021

МИТКО КОЦИНОВ 30.06.2022

МЕТОДИ Б. АТАНАСОВ 31.12.2022

МАРИН П. СТЕФАНОВ 31.12.2022

МИХАИЛ А. МИХАЙЛОВ 31.12.2022

МАРТИН ПЕТРОВ 31.12.2022

МИНЧО ЦВЕТАНОВ 31.12.2024

МИЛЕТКО ХРИСТОВ 31.12.2024

МИЛЕН КУНЧЕВ 30.06.2024

НИКОЛА Л.НИКОЛОВ 30.06.2022

НИКОЛА НАЙДЕНОВ 30.06.2022

НИКОЛАЙ ДОНЕВ 30.06.2022

НИКОЛАЙ КОЛЕВ 31.12.2021

НАЗИФ КАДИР 30.06.2024

НИКОЛАЙ КАТЪРОВ 30.06.2024

НИКОЛАЙ ДИМИТРОВ 31.12.2022

НИКОЛАЙ ЖЕЧЕВ 30.06.2024

НИКОЛАЙ ХРИСТОЗОВ 30.06.2024

НИКОЛАЙ КРЪСТЕВ 30.06.2024

НИКОЛАЙ Н. НИКОЛОВ 30.06.2024

НИКОЛА ДОМАКИНОВ 31.12.2021

НИКОЛА С. НИКОЛОВ 31.12.2021

НИКОЛА ПЕШЕВ 31.12.2022

НИКОЛАЙ ПАНАЙОТОВ 31.12.2022

НИКОЛАЙ В. ВАСИЛЕВ 31.12.2024

НИКОЛАЙ ГРЕКОВ 31.12.2024

НИКОЛАЙ И. ХРИСТОВ 31.12.2024

НИКОЛАЙ П. НИКОЛОВ 31.12.2024

ПАНТАЛЕЙ ЗАКОВ 31.12.2021

ПЕТКО МЕДВЕЦКИ 30.06.2024

ПЛАМЕН НИКОЛОВ 31.12.2021

ПАВЕЛ КОЛЕВ 30.06.2024

ПЕТЪР КИРОВ 31.12.2022

ПЕТЪР ШОПОВ 30.06.2024

ПЕТЪР ЗЛАТИНОВ 31.12.2021

ПАНТАЛЕЙ МАНИКАТОВ 31.12.2021

ПЕТЪР КАРАЧОРОВ 31.12.2022

ПЕТЪР КРЪСТЕВ 31.12.2022

ПАВЛИН И. ТОДОРОВ 31.12.2022

ПЛАМЕН НИКОЛОВ 31.12.2022

ПАВЕЛ ДИМОВ 31.12.2024

ПРЕДРАГ ПАЖИН 30.06.2024

РАДОЙ МИНКОВСКИ 30.06.2024

РАДОСЛАВ БОЯНОВ 31.12.2021

РАДОСЛАВ ВАРДАРОВ 31.12.2021

РАДОСЛАВ КОМИТОВ 30.06.2024

РАДОСЛАВ ГЕОРГИЕВ 30.06.2022

РОСЕН ИВАНОВ 31.12.2021

РОМАН ТАФРАДЖИЕВ 30.06.2024

РОСЕН ИЛКОВ 30.06.2024

РУМЕН БАЙРЕВ 30.06.2024

РУМЕН ДИМОВ 31.12.2021

РУМИЛ ЖОТЕВ 30.06.2022

РОСЕН КАВРЪКОВ 31.12.2022

РАДОСТИН ДИМОВ 30.06.2024

РУМЕН ГЪЛЪБОВ 30.06.2024

РАСИМ ХАЙРУЛОВ 31.12.2021

РОСЕН СТОЯНОВ 31.12.2021

РАДОСТИН С. АЛЕКСАНДРОВ 31.12.2022

РОСЕН И. ТОНЕВ 31.12.2022

РОСЕН КРУМОВ 31.12.2022

РУМЕН ТРИФОНОВ 31.12.2022

РОСЕН И. ПЕТРОВ 31.12.2024

РУМЕН ДЖЕНДЖИЕВ 31.12.2024

РАДОСЛАВ МИТРЕВСКИ 31.12.2024

САШО АНГЕЛОВ 30.06.2022

СТЕФАН УЧИКОВ 31.12.2021

СТЕФАН СТОЯНОВ 31.12.2021

СПАС ДЖЕВИЗОВ 31.12.2022

СТЕЛИЯН ПОПЧЕВ 31.12.2021

СПАС СТОИМЕНОВ 31.12.2021

СТЕФАН СТАЙКОВ 30.06.2024

СТЕФАН КОЛЕВ 30.06.2022

СТОЯН УЗУНОВ 31.12.2021

СТОЯН ДИМИТРОВ 31.12.2021

СТОЯН ФИЛИПОВ 31.12.2021

СТАНИМИР ДИМИТРОВ 30.06.2024

СТЕФАН СЛАВОВ 30.06.2024

СВЕТОСЛАВ КОЛЕВ 30.06.2024

СИДЕР ДИМИТРОВ 30.06.2024

СТЕФАН АНГЕЛОВ 30.06.2022

СТОЯН ТЕРЗИЕВ 31.12.2022

СИЛВИЯ РАДОЙСКА 31.12.2022

СТАНИСЛАВА ЦЕКОВА 30.06.2024

СТЕФАН ДОНЧЕВ 30.06.2024

СТОЙЧО МЛАДЕНОВ 30.06.2024

СТАНИМИР МИРОНОВ 31.12.2021

САМИР СЕЛИМИНСКИ 31.12.2022

СТЕФАН ДРАГАНОВ 31.12.2022

СВЕТЛАН КОНДЕВ 30.06.2024

СЛАВИ Ж. СЛАВОВ 30.06.2024

СТОЯН ПУМПАЛОВ 31.12.2021

САША СИМОНОВИЧ 31.12.2021

СТАНИСЛАВ АНГЕЛОВ 31.12.2021

СТАНИСЛАВ ГЕНЧЕВ 31.12.2021

СТЕФАН ДОНЧЕВ 31.12.2021

СВЕТОСЛАВ ЦОЛЬОВ 31.12.2021

СТРАХИЛ БАЙЧЕВ 31.12.2021

СТАНИСЛАВ П. СТОЯНОВ 31.12.2022

СВЕТОСЛАВ КАЛАМОВ 31.12.2022

СТОЯН А. АНГЕЛОВ 31.12.2022

СТОЯН АЦАРОВ 31.12.2022

САИД ИБРАИМОВ 31.12.2022

СЛАВИ КОСТЕНСКИ 31.12.2024

СПАС СПАСОВ 31.12.2024

СТАНИСЛАВ КАТРАНКОВ 31.12.2024

СТОЯН ДИМОВ 31.12.2024

СТЕФАН Й. ГОЧЕВ /td> 30.06.2024

СТАНИСЛАВ Б. БОГДАНОВ 31.12.2024

СТЕФАН ГЪЛЪБОВ 31.12.2024

СТОЯН Ф. ФИЛИПОВ 30.06.2024

ТОДОР БЕКЯРОВ 30.06.2022

ТОДОР МАРЕВ 30.06.2024

ТОДОР ГАРЕВ 30.06.2024

ТОДОР СТОЯНОВ 30.06.2024

ТОДОР ЗАЙЦЕВ 30.06.2022

ТРИФОН ПАЧЕВ 31.12.2022

ТОДОР КАМЕНОВ 30.06.2022

ТОДОР СИМОВ 30.06.2024

ТОДОР КИСЕЛИЧКОВ 30.06.2024

ТАНЧО КАЛПАКОВ 30.06.2021

ТИХОМИР ЙОСИФОВ 31.12.2021

ТРОЯН РАДУЛОВ 31.12.2021

ТОДОР ПРАМАТАРОВ 31.12.2022

ТАНЧО КАЛПАКОВ 30.06.2024

ХАРИ КАЗАКОВ 30.06.2024

ХРИСТИЯН ТОЛОЧИК 30.06.2024

ХРИСТИЯН ВОЙНОВ 30.06.2022

ХРИСТО ВАСИЛЕВ 31.12.2022

ХРИСТО МАРАШЛИЕВ 30.06.2024

ХРИСТО ТЕНЕВ 30.06.2024

ХРОСТО ДЖОДЖОВ 30.06.2024

ХРИСТИЯН ГАЧЕВ 30.06.2024

ХРИСТО АРАХГЕЛОВ 31.12.2021

ХРИСТО КОЛЕВ 31.12.2021

ХРИСТО ГАДЖЕВ 31.12.2022

ХРИСТО КОИЛОВ 30.06.2024

ХРИСТО ГОСПОДИНОВ 31.12.2021

ХРИСТО ТЕЛКИЙСКИ 31.12.2021

ХРИСТО Ж. ЖЕЛЕВ 31.12.2024

ХРИСТО ПЪПАНОВ 31.12.2024

ЦВЕТОМИР РАЛКОВ 30.06.2024

ЦВЕТОСЛАВ АЛТЪНОВ 30.06.2024

ЦВЕТОМИР АНГЕЛОВ 31.12.2021

ЦВЕТОМИР ТОДОРОВ 31.12.2021

ЦВЕТАН ИВАНОВ 31.12.2021

ЧАВДАР СЛАВКОВ 31.12.2022

ЩЕРИОН ГАВАЛЬОВ 30.06.2024

ЮРИй ВАСЕВ 30.06.2022

ЮЛИЯН ПЕТКОВ 31.12.2021

ЮЛИЯН СПАСОВ 31.12.2022

ЯНКО РАДЕВ 31.12.2022

ЯНЕК КЮЧУКОВ 30.06.2024

ЯНКО ВЪЛКАНОВ 31.12.2022

 

Последни новини





 

Български Футболен Съюз Alliance of European Football Coache's Associations Union of European Football Associations Federation Internationale de Football Association

© 2012-2016 БЪЛГАРСКА ТРЕНЬОРСКА ШКОЛА ПО ФУТБОЛ.

Всички права запазени. Условия за ползване.