За да бъде изцяло функционален сайта трябва да имате по-нова версия на Adobe Flash player.
Кликнете върху изображението, за да инсталирате най-новата версия на Adobe Flash player:

Инсталирай Adobe Flash player


 
Лиценз "Учител-треньор" Добре дошли!

ТРЕНЬОРИ

С ВАЛИДЕН ЛИЦЕНЗ "С"
ИЗДАДЕН ОТ БЪЛГАРСКАТА ТРЕНЬОРСКА ШКОЛА ПО ФУТБОЛ


 

>

АЛЕКСАНДЪР СЛАВЧЕВ 30.06.2020

АНТОН ХРИСТОВ 31.12.2021

АНАСТАС ПОПОВ 31.12.2019

АНГЕЛ МАДЖИРОВ 31.12.2019

АНГЕЛ ХРИСТОВ 31.12.2019

АТАНАС САВОВ 31.12.2019

АДРИАН ГОСПОДИНОВ 31.12.2020

АЛЕКСАНДЪР БАЛЕЗДРОВ 31.12.2020

АНГЕЛ ПАВЛОВ 31.12.2020

АХМЕТ ХАСАН 31.12.2020

АЛЕКСАНДЪР ЯКИМОВ 31.12.2020

АЛЕКСАНДЪР АНДОНОВ 31.12.2020

АЛЕКСАНДЪР МЛАДЕНОВ 31.12.2020

АТАНАС КУТЕВ 31.12.2020

АНТОН ХРИСТОВ 31.12.2020

АТАНАС ЛЮБЕНОВ 31.12.2020

АЯН А. САДЪКОВ 31.12.2020

АЛБЕНА ТОДОРОВА 31.12.2020

АНГЕЛ ХАДЖИАНГЕЛОВ 31.12.2020

АЛЕКСАНДЪР ГЕОРГИЕВ 30.06.2021

АСЕН ВУТЕВ 30.06.2021

АНАТОЛИЙ ЦВЕТАНОВ 30.06.2021

АНГЕЛ АНГЕЛОВ 30.06.2021

АНГЕЛ МИТКОВ 30.06.2021

АНТОАН АСЕНОВ 30.06.2021

АЛЕКСАНДЪР РУСКОВ 30.06.2022

АСЕН АЕНОВ 30.06.2022

АНАТОЛИ ЗАРКОВ 31.12.2022

АНГЕЛ С. ГЕОРГИЕВ 31.12.2022

АЛЕКСАНДЪР СТАНОЕВ 31.12.2022

АНТОНИЙ БАЛЪКОВ 31.12.2022

АТАНАС ЕВТИМОВ 31.12.2022

БИСЕР ЗЛАТИНСКИ 31.12.2021

БЛАГОВЕСТ СТАМЕНОВ 31.12.2020

БЛАГОЙ ПЛЕВНЕЛИЕВ 31.12.2019

БИСЕР ЛЮБЕНОВ 31.12.2020

БИЯН САИД 31.12.2020

БЛАГОВЕСТ МАРЕВ 31.12.2020

БАХТИЯР АХМЕД 31.06.2020

БОРИСЛАВ ТРЕНЧЕВ 30.06.2021

БОРИС КОНДЕВ 30.06.2021

БОГОМИЛ БОГОМИЛОВ 30.06.2021

БОЯН ИВАНОВ 31.12.2022

БОЯН ЦАЙКИН 31.12.2022

БОЯН С. НИКОЛОВ 31.12.2022

ВАЛЕНТИН ВАНОВ 31.12.2019

ВЕНЕЛИН СИВРИЕВ 31.12.2020

ВЕНЦИСЛАВ АЛДЕВ 31.12.2019

ВЕНЦИСЛАВ ДИМИТРОВ 31.12.2019

ВАСКО БОЕВ 31.12.2019

ВИКТОР ДИМИТРОВ 31.12.2020

ВЕСЕЛИН СИМЕОНОВ 31.12.2020

ВИХРЕН УЗУНОВ 31.12.2020

ВЛАДИМИР ЛИЛОВ 31.12.2020

ВЛАДОСЛАВ ОВЧАРОВ 31.12.2020

ВЕНЦИСЛАВ РОГОЗОВ 31.12.2020

ВЕНЦИСЛАВ ПАВЛОВ 30.06.2021

ВЕНЦИСЛАВ ДИМИТРОВ 30.06.2021

ВЛАДИМИР РУСЕВ 30.06.2021

ВИКТОР ШИШКОВ 30.06.2021

ВАСИЛ СТЕФАНОВ 31.12.2021

ВЛАДИСЛАВ ЯНЕВ 31.12.2022

ВЛАДИМИР НАЙДЕНОВ 31.12.2022

ВЕНЦИСЛАВ ВЕЛИНОВ 31.12.2022

ВЛАДИМИР КИРИЛОВ 31.12.2022

ВАЛТЕР РУДОЛФ 31.12.2022

ВАСИЛ ВЕЛЕВ 31.12.2022

ВАСИЛ КИРОВ 31.12.2022

ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ 30.06.2021

ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ 31.12.2019

ГЕОРГИ ГАЛЧЕВ 30.06.2022

ГЕОРГИ ИВАНОВ 30.06.2020

ГЕОРГИ НЕДЕЛЧЕВ 30.06.2020

ГЕНАДИ ЦИТЛАКИДИС 31.12.2020

ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ 31.12.2019

ГЕРГАНА МАЗНЕВА 31.12.2019

ГЕОРГИ КАЛОЯНОВ 31.12.2020

ГЕОРГИ СТОЯНОВ 31.12.2020

ГЕОРГИ ЦЪЦАРОВ 31.12.2020

ГЕОРГИ ХРИСТОВ 31.12.2020

ГЕОРГИ АТАНАСОВ 31.12.2020

ГЕОРГИ САМОКИШЕВ 31.12.2020

ГЕОРГИ БОРИСОВ 31.12.2020

ГЕРГАНА МИТРЕВА 31.12.2020

ГЕОРГИ ПОПИВАНОВ 30.06.2021

ГЕОРГИ ИВАНОВ 30.06.2021

ГЕОРГИ ХРИСТОВ 30.06.2021

ГЕОРГИ КАМЕНОВ 30.06.2021

ГЕОРГИ БОЖАНОВ 30.06.2021

ГЕОРГИ БАЧЕВ 31.12.2022

ГЕОРГИ КОРУДЖИЕВ 31.12.2022

ГЕОРГИ К. КИРИЛОВ 31.12.2022

ДЕЯН ДИМОВ 31.12.2020

ДИЯН КУЦАРОВ 30.06.2022

ДИМИТЪР ДИМИТРОВ 30.06.2021

ДИМИТЪР ЧОЛАКОВ 30.06.2022

ДАРКО САВИЧ 31.12.2019

ДЕЙВИД ПЕНЧЕВ 30.06.2022

ДАНИЕЛ ДЕМИРЕВ 31.12.2019

ДИМИТЪР ПАШЕВ 31.12.2019

ДАНИЕЛ ГРАМАТИКОВ 31.12.2020

ДЕЯН ДИМИТРОВ 31.12.2020

ДИМИТЪР АНДОНОВ 31.12.2020

ДАНИЕЛ СПАСОВ 31.12.2020

ДЕЯН ТАКИЕВ 31.12.2020

ДИМИТЪР ГЕОРГИЕВ 31.12.2020

ДИМИТЪР ЧОЛЕВ 31.12.2020

ДИМИТЪР СЛАВКОВ 31.12.2020

ДИМИТЪР СИРАКОВ 31.12.2020

ДОБРИН ОРЛОВСКИ 31.12.2020

ДАНАИЛ ПАНАЙОТОВ 31.12.2020

ДИМИТЪР КУШЕВ 31.12.2020

ДАНАИЛ ХРИСТОВ 30.06.2021

ДИАН ДЕНЕВ 30.06.2021

ДИМИТЪР ДИМИТРОВ 30.06.2021

ДИМИТЪР ИВАНОВ 30.06.2021

ДМИТРИЙ ВАСИЛЕВ 30.06.2021

ДЕНЧО РУЙЧЕВ 30.06.2021

ДЕЛЧО КОРЧЕВ 30.06.2021

ДИМИТЪР ПЪДАРЕВ 30.06.2021

ДИМИТЪР ДЕРМЕНДЖИЕВ 30.06.2021

ДИМИТЪР ЧОЛАКОВ 30.06.2021

ДЕСИСЛАВ БОЖКОВ 30.06.2021

ДАНИЕЛ ДОБРИКОВ 30.06.2022

ДИМИТЪР РУЙЧЕВ 31.12.2022

ДИМИТЪР ТАСЕВСКИ 31.12.2022

ДАНИЕЛ ЗАХАРИЕВ 31.12.2022

ДАИЕЛ ХРИСТОВ 31.12.2022

ДЕНИСЛАВ КАЛБАНОВ 31.12.2022

ДЕЯН МИНЕВ 31.12.2022

ДИМИТЪР Б. СТОЙКОВ 31.12.2022

ДЕЯН Х. ДИМОВ 31.12.2022

ЕМИЛ ТРЕНКОВ 31.12.2019

ЕНЧО ЕНЧЕВ 31.12.2019

ЕМАНУИЛ ВЪРБАНОВ 31.12.2020

ЕМИЛ ЩЕРЕВ 31.12.2020

ЕРАЙ САЛИФ 30.06.2021

ЕЛИСАВЕТА ТОДОРОВА 30.06.2021

ЕМИЛ ВАРАДИНОВ 30.06.2022

ЕМИЛ КАЗАЛИЕВ 31.12.2022

ЕМИЛ К. АСЕНОВ 31.12.2022

ЕВГЕНИ АЛЕКСАНДРОВ 31.12.2022

ЕЛИДИАНО ЛИМА 31.12.2022

ЖЕЛЯЗКО ЯНЕВ 31.12.2019

ЖИВКО КОЛЕВ 31.12.2018

ЖИВКО ПЕТКОВ 31.12.2020

ЖИВКО ГРОЗДАНОВ 30.06.2021

ЗАХАРИ СИРАКОВ 31.12.2019

ЗДРАВКО ЧАВДАРОВ 30.06.2021

ИВАН МАКРИЕВ 30.06.2022

ИЛИЯ НОВАКОВ 30.06.2022

ИВАН ТОПУЗОВ 31.12.2019

ИВАН КУНЧЕВ 31.12.2020

ИВАН СТОИЛОВ 31.12.2021

ИВАН А КАЛЕЕВ 31.12.2020

ИВАЙЛО ИВАНОВ 30.06.2022

ИЛИЯН ДАМЯНОВ 31.12.2019

ИЛИЯ ИЛИЕВ 31.12.2019

ИВАН ИВАНОВ 31.12.2019

ИВАН КАРАДЖОВ 31.12.2019

ИВАН НИКОЛОВ 31.12.2020

ИВАН КАНЕВ 31.12.2020

ИВАН КАРАМАНОВ 31.12.2020

ИВАЙЛО СОКОЛОВ 31.12.2020

ИВАН СПАХИЕВ 31.12.2020

ИВАЙЛО ЗЛАТКОВ 30.06.2021

ИВЕЛИН КАЛИНЧЕВ 30.06.2021

ИЛИЯ ИЛИЕВ 30.06.2021

ИВАН ИВАНОЯ 30.06.2021

ИВЕЛИН ДРАШКОВ 30.06.2021

ИЛИЯ САВЧЕВ 30.06.2021

ИЛИЯН МАРИНОВ 30.06.2021

ИЛИЯН ТРИФОНОВ 30.06.2021

ИВАН ДИМИТРОВ 30.06.2021

ИВАН ШАХЪНСКИ 30.06.2021

ИВАН МИЛКОВ 30.06.2021

ИЛИЯН ИВАНОВ 30.06.2021

ИВАН А. ХРИСТОВ 31.12.2022

ИВАН ЧВОРОВИЧ 31.12.2022

ИВАН МЕЧКАРОВ 31.12.2022

ИВАН ГЕМЕДЖИЕВ 31.12.2022

ИВАЙЛО И. ДИМОВ 31.12.2022

ИВАН А. АЛЕКСИЕВ 31.12.2022

ИВЕЛИН ЦЕКОВ 31.12.2022

ИЛИАН ТОСУНОВ 31.12.2022

ИЛИЯ КЪНЧЕВ 31.12.2022

ИСКРЕН ПИСАРОВ 31.12.2022

ЙОРДАН АПОСТОЛОВ 30.06.2020

ЙОРДАН ТУШЕВ 30.06.2021

ЙОРДАН КОЛЕВ 31.12.2019

ЙОРДАН БЕЛЧЕВ 31.12.2020

ЙОРДАН ЧОЛОВ 31.12.2020

ЙОРДАН СТОЯНОВ 30.06.2021

ЙОРДАН ИВАНОВ 30.06.2021

ЙОАНА ДЖАМБАЗОВА 31.12.2021

ЙОРДАН ПЕТРОВ 30.06.2021

ЙОРДАН БАНКОВ 31.12.2022

КРАСИМИР ПЕТКОВ 30.06.2021

КРИСТИЯН АТАНАСОВ 31.12.2020

КАЛИН ЦОЛОВ 31.12.2020

КРИСТИЯН АЛЕКСАНДРОВ 31.12.2020

КИРИЛ МЕТКОВ 31.12.2019

КОСТАДИН ДЖОРГОВ 31.12.2019

КРАСИМИР ГАВАЗОВ 31.12.2019

КАЛОЯН ЗАРЧОВ 31.12.2019

КИРЧО КРУМОВ 31.12.2020

КРАСИМИР ИВАНОВ 31.12.2020

КИРИЛ АКАЛСКИ 31.12.2020

КАЛИН КОСТАДИНОВ 31.12.2020

КРУМ КРУМОВ 31.12.2020

КИРИЛ ЧАРЛОВ 30.06.2021

КИРИЛ БОЖКОВ 30.06.2021

КОНСТАНТИН КОСТОВ 30.06.2021

КАЛОЯН ГЕОРГИЕВ 30.06.2021

КАЛОЯН ИЛИЕВ 30.06.2021

КРАСИМИР ГОРАНОВ 30.06.2021

КАЛИН ДИМИТРОВ 30.06.2021

КИРИЛ АНГЕЛОВ 30.06.2021

КОСТАДИН КАЦИМЕРСКИ 31.12.2022

КАЛИН ГЕОРГИЕВ 31.12.2022

КАЛОЯН ЯНКОВ 31.12.2022

КАЛОЯН ДРЕНКОВ 31.12.2022

КИРИЛ К. МИХАЙЛОВ 31.12.2022

КАЛОЯН КАЛЧЕВ 31.12.2022

КАЛОЯН Г. ГЕОРГИЕВ 31.12.2022

КРАСИМИР ЕКИМОВ 31.12.2022

КРИСТИЯН ПАВЛОВ 31.12.2022

КАЛОЯН КАРАДЖИНОВ 31.12.2022

ЛЮДМИЛ ТОДОРОВ 31.12.2020

ЛЮБОМИР ПЕТКОВ 31.12.2019

ЛЮБОМИР ЛИЧКОВ 31.12.2019

ЛЪЧЕЗАР БЕБЕВ 30.06.2021

ЛЮБОМИР ВУШОВСКИ 30.06.2021

ЛАЗАР ЛАЗАРОВ 30.06.2021

ЛЮБОМИР ГЕНЧЕВ 30.06.2021

ЛЮБОМИР КОЕВ 30.06.2021

ЛЮБОМИР КУМБАРОВ 31.12.2022

ЛЮБОМИР ИВАНОВ 31.12.2022

МИНЧО МИНЧЕВ 31.12.2020

МАРKO МАРКОВ 30.06.2021

МЕТОДИ ТУШЕВ 30.06.2021

МИЛКО ГАБРОВЯНОВ 31.12.2019

МАРТИН ЙОРДАНОВ 30.06.2021

МАРТИН ДРУМЕВ 31.12.2019

МАРТИ ИВАНОВ 31.12.2019

МАРТИН ЙОВЕВ 31.12.2019

МИЛЕН МАРИНОВ 31.12.2019

МАРИН ПЕТРОВ 31.12.2019

МЕТИН МЮМЮНОВ 31.12.2019

МИРОСЛАВ МИРЧЕВ 31.12.2019

МИХАИЛ ХРИСТОВ 30.06.2020

МАРТИН АЛЕКСАНДРОВ 31.12.2020

МИНЧО ЦВЕТАНОВ 31.12.2020

МУСТАФА ИСМАИЛ 31.12.2020

МАРИЯН ДИМИТРОВ 31.12.2020

МАРТИН КРЪСТЕВ 31.12.2020

МИРОСЛАВ ТОДОРОВ 31.12.2020

МИРОСЛАВ СОКОЛОВ 31.12.2020

МАРИЯ ГЕОРГИЕВА 31.12.2020

МАРИЯН ЧЕРНАЕВ 30.06.2021

МАРТИН ИЛИЕВ 30.06.2021

МИТКО КАЛЕНДЖИЕВ 30.06.2021

МЛАДЕН СТОЕВ 30.06.2021

МАРИН МАРИНОВ 30.06.2021

МАРИН НЕДЯЛКОВ 30.06.2021

МАРТИН СТОЯНОВ 30.06.2021

МАРТИН ГЪРДЕВ 30.06.2021

МИЛЕН НИКОЛОВ 30.06.2021

МИЛЕН ИВАНОВ 30.06.2021

МИРОСЛАВ МАРКОВ 30.06.2021

МИРОСЛАВ ГАВАЗОВ 30.06.2021

МАРТИН ИЛИЕВ 30.06.2021

МАРТИН МЕТОДИЕВ 30.06.2021

МИЛЕН ИГНАТОВ 30.06.2022

МАРИО МИТОВ 31.12.2022

МАРИО ХАДЖИЕВ 31.12.2022

МАРИЯН ВАСИЛЕВ 31.12.2022

МИЛЕН ВЛАХОВ 31.12.2022

МАРТИН Н. НИКОЛОВ 31.12.2022

МАРТИН С. ДИМОВ 31.12.2022

МАНОЛ ПЕТРОВ 31.12.2022

МАРИН ПЕНДОВ 31.12.2022

МАРТИН ЛЮБОМИРОВ 31.12.2022

МАРТИН КОВАЧЕВ 31.12.2022

МАРТИН Ц. АНГЕЛОВ 31.12.2022

МЕТОДИ Ф. АСЕНОВ 31.12.2022

МИЛЕН Ц. НИКОЛОВ 31.12.2022

МИРОСЛАВ Р. ИВАНОВ 31.12.2022

МАРТИН МЛАДЖОВ 31.12.2022

НИКОЛАЙ НИКОЛОВ 30.06.2021

НИКОЛАЙ КАТЕЛИЕВ 31.12.2019

НИКОЛОЙ УЗУНОВ 31.12.2019

НИКОЛАЙ БАЙРАКОВ 31.12.2019

НИКОЛАЙ НИКОЛОВ 31.12.2019

НАЙДЕН СПАСОВ 31.12.2020

НИКОЛАЙ ГЕОРГИЕВ 31.12.2020

НИКОЛАЙ АТАНАСОВ 31.12.2020

НЕДКО МИЛЕНОВ 30.06.2021

НИКОЛАЙ ДОЙНОВ 30.06.2021

НИКОЛАЙ ГАНЧЕВ 30.06.2021

НИКОЛАЙ ЛАЗАРОВ 30.06.2021

НИКОЛАЙ КОЛЕВ 31.12.2021

НИКОЛАЙ Х. НИКОЛОВ 31.12.2022

НИКОЛАЙ Х. НИКОЛОВ 31.12.2022

НИКОЛАЙ Ж. ХРИСТОВ 31.12.2022

ОРХАН ИБИШЕВ 31.12.2020

ОГНЯН АБАДЖИЕВ 30.06.2020

ПЛАМЕН ТАШКОВ 31.12.2020

ПАВЕЛ АЛЕКСИЕВ 31.12.2019

ПАВЕЛ ДИМОВ 31.12.2019

ПАОЛО ДРАГОЛОВ 31.12.2020

ПЛАМЕН КОЛАРОВ 31.12.2020

ПЛАМЕН КОЖУХАРОВ 31.12.2020

ПЕТЪР БУМБАРОВ 30.06.2020

ПЕТЪР ПЕТРОВ 30.06.2021

ПЛАМЕН ПЕТРОВ 30.06.2021

ПАВЕЛ ПАВЛОВ 30.06.2021

ПЕТЪР КРЪСТЕВ 30.06.2021

ПЛАМЕН ЦЕЛОВ 30.06.2021

ПЛАМЕН АЦАРОВ 30.06.2021

ПЛАМЕН ОБРЕШКОВ 30.06.2021

ПЛАМЕН ТОДОРОВ 30.06.2021

ПЛАМЕН ЛИНКОВ 30.06.2021

ПЕЙКО ПЕТКОВ 30.06.2021

ПЕТЪР СТОЙКОВ 30.06.2021

ПЕТЪР КОЛЕВ 30.06.2021

ПЛАМЕН ЙОРДАНОВ 30.06.2021

ПЛАМЕН МИХАЛЕВ 30.06.2021

ПЕТЪР КЮМЮРДЖИЕВ 31.12.2022

ПЕТЪР В. ВАСИЛЕВ 31.12.2022

ПЛАМЕН ПЕЕВ 31.12.2022

ПЕТЪР ВАНКОВ 31.12.2022

ПЛАМЕН П. КОЛЕВ 31.12.2022

ПЛАМЕН С. АНГЕЛОВ 31.12.2022

ПЕТЪР О. ДИМИТРОВ 31.12.2022

РУМЕН АНТОНОВ 31.12.2021

РАДОСЛАВ КРЕСНИЧКИ 31.12.2019

РОДИСЛАВ ИГЛЕВ 31.12.2019

РАДОМИР НИКОЛОВ 31.12.2019

РОСЕН ТАНЕВ 31.12.2019

РАДОЙ МАРИНОВ 31.12.2019

РОМЕО НИКОЛОВ 31.12.2020

РАДОСЛАВ ДЖУГДАНОВ 30.06.2021

РАДОСЛАВ СИМЕОНОВ 30.06.2021

РАДОСЛАВ ДИМОВ 30.06.2021

РОСЕН ЯНАКИЕВ 30.06.2021

РУМЕН МАКСИМОВ 30.06.2021

РАДОСТИН НЕДЕЛЧЕВ 30.06.2022

РУМЕН И. РАНГЕЛОВ 31.12.2022

СТОИЛ ФИЛИПОВ 31.12.2021

СТОЯН СТОЯНОВ 31.12.2021

СТАНИСЛАВ ДИМИТРОВ 31.12.2019

СВЕТЛИН ИВАНОВ 31.12.2019

СТАЙКО СТАЙКОВ 31.12.2019

СТАНИСЛАВ ТОМОВ 31.12.2019

СТАНИСЛАВ КАТРАНКОВ 31.12.2019

СТОЯН ЧЕРЕЛОВ 31.12.2019

СПАС МАНУШКИН 31.12.2019

СВИЛЕН СТОИЛОВ 31.12.2020

СЛАВИ ШОПОВ 31.12.2020

СТАНИМИР АНДОНОВ 31.12.2020

СТЕФАН СТАЙКОВ 31.12.2020

СТОЙКО СТОЙКОВ 31.12.2020

СИМЕОН ГАНЧЕВ 31.12.2020

СТЕФАН ЗЛАТАНОВ 31.12.2020

СТЕФАН ТРАЙКОВ 31.12.2020

СТОЯН КОСТОВ 31.12.2020

СТОЯН ПОПЧЕВ 30.06.2022

СТЕФАН ТЕНЕВ 31.12.2020

СТЕФАН НИКОЛОВ 31.12.2020

СТЕФАН НИКОЛОВ 30.06.2021

СПАС ГИГОВ 30.06.2021

СТАНИМИР СТОЯНОВ 30.06.2021

СЮЛЕЙМАН ШЕФКЕТ 30.06.2021

СВЕТОСЛАВ БЪРКАНИЧКОВ 30.06.2021

СТАНИСЛАВ ЦЕЛОВ 30.06.2021

СВЕТОСЛАВ ПЕТКОВ 30.06.2021

СТАНИСЛАВ Й. СТОЯНОВ 31.12.2022

СТАНИСЛАВ И. СИМОВ 31.12.2022

СЕМИХ АЛИ 31.12.2022

СТАНИСЛАВ Г. АНТОНОВ 31.12.2022

СТЕФАН Д. СТОЙЧЕВ 31.12.2022

СТОЙЧО ГАНЧЕВ 31.12.2022

ТОДОР ДИМИТРОВ 31.12.2018

ТРИФОН ГЕОРГИЕВ 31.12.2019

ТИХОМИР ДОБРЕВ 31.12.2019

ТОДОР БАЛАНОВ 31.12.2020

ТЕОДОР ТОДОРОВ 31.12.2019

ТОДОР ТОДОРОВ 31.12.2019

ТОДОР ПАЧЕВ 30.06.2020

ТОДОР ТОПАЛОВ 31.12.2020

ТОДОР ТИМОНОВ 31.12.2020

ТОДОР ГЕОРГИЕВ 31.12.2020

ТОДОР ТОДОРОВ 30.06.2021

ТОШКО УЗУНОВ 30.06.2021

ТИХОМИР АНТОНОВ 30.06.2021

ТОДОР ПАШЕЕВ 31.12.2022

ТИХОМИР Л. КРУМОВ 31.12.2022

ТИХОМОР ИГНАТОВ 31.12.2022

ФИЛИП КРУМОВ 30.06.2022

ФЕЙМИ РУФАТ 31.12.2020

ХРИСТО ДИМИТРОВ 30.06.2021

ХРИСТО БОРИСОВ 30.06.2021

ХРИСТО ЖЕЛЕВ 31.12.2020

ХРИСТО СТАМБОЛИЙСКИ 31.12.2020

ХРИСТО ВАСИЛЕВ 30.06.2021

ХРИСТО ЛЕВТЕРОВ 31.12.2022

ХРИСТО И. МИТОВ 30.06.2021

ХРИСТИЯН КОЖУХАРОВ 31.12.2022

ЦВЕТАН ЖИВКОВ 31.12.2020

ЦАНКО ЧАУШЕВ 30.06.2021

ЦВЕТАН ТОДОРОВ 30.06.2021

ЦВЕТОМИР ЦАНКОВ 30.06.2021

ЦВЕТАН РАЙКОВ 31.12.2022

ЦВЕТАН ПЕТРОВ 31.12.2022

ЮЛИАН ВИКТОРОВ 31.12.2020

ЮЛИЯН ЛЕВАШКИ 31.12.2022

ЯНИСЛАВ ЯКОВ 31.12.2021

ЯВОР БОЖИНОВ 31.12.2019

ЯВОР ГЕНЧЕВ 30.06.2021

ЯВОР ЙОРДАНОВ 31.12.2022

Последни новини





 

Български Футболен Съюз Alliance of European Football Coache's Associations Union of European Football Associations Federation Internationale de Football Association

© 2012-2016 БЪЛГАРСКА ТРЕНЬОРСКА ШКОЛА ПО ФУТБОЛ.

Всички права запазени. Условия за ползване.

Уеб дизайн: WEBCO